08 листопада 2013

Моніторинг у 5-х та 10-х класах

Варіанти тестів моніторингу з української літератури. 10 клас

   Міністерством освіти і науки визначено 4 з 10 варіантів, що будуть запропоновані учням 10-х класів для складання тестів моніторингу якості освіти з української літератури.


   Проведення моніторингу якості загальної середньої освіти з української літератури за результатами навчання учнів 10-х класів в основній школі відбудеться у вівторок 10 грудня 2013 року.
Відповідно до методичних рекомендацій з проведення моніторингу, номери чотирьох завдань, що містяться у збірниках, між учнями має розподілити вчитель, який проводить моніторинг.

Відповіді

Увага! Завантажуйте потрібні файли за цими посиланнями:

Українська література (для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською та іншими мовами національних меншин). 10 клас.

Варіанти тестів моніторингу з української мови. 5 клас

Міністерством освіти і науки визначено 4 з 10 варіантів, що будуть запропоновані учням 5-х класів для складання тесту моніторингу якості освіти з української мови.

Проведення моніторингу якості загальної середньої освіти з української мови за результатами навчання учнів 5-х класів в початковій школі відбудеться 20 листопада 2013 року.
За результатами відбору номерів варіантів тестів, шляхом випадкових чисел, кожен п’ятикласник складе один з наступних номерів тестів зі збірників завдань: 


Визначено варіанти тестів моніторингу з української мови. 10 клас

Міністерством освіти і науки визначено 4 з 10 варіантів, які будуть запропоновані учням 10-х класів для складання тесту моніторингу якості освіти з української мови.

Як відомо, 12 листопада 2013 року відбудеться проведення моніторингу якості загальної середньої освіти у з української мови за результатами навчання учнів 10 класів в основній школі.

У Міносвіти повідомили, що за результатами відбору номерів варіантів тестів, шляхом випадкових чисел, кожен десятикласник складе один з наступних номерів тестів:
Відповідно до методичних рекомендацій з проведення моніторингу номери чотирьох завдань, що містяться у збірниках, між учнями має розподілити вчитель, який проводить моніторинг.


Відповіді на тест моніторингу з української мови містять помилки

В Інституті інноваційних технологій і змісту освіти визнали наявність помилок у відповідях тестів моніторингу з української мови, що склали учні 10-х класів.

"Інститут інноваційних технологій і змісту освіти повідомляє, що у відповідях до тестів моніторингу з української мови за збірником "Українська мова (для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою). 10 клас" авторів Голуб Н. Б., Шелехова Г. Т, Ярмолюк А. В., Скрипник Л. М містяться технічні огріхи", - йдеться у повідомлені інституту.

"Правильними слід вважати відповіді: Для 9 варіанту, № 7 – В. Для 10 варіанту, № 7 – В", - повідомили в ІІТЗО.

Більше про моніторинг якості загальної середньої освіти учнів 5-х та 10-х класів.


Бажаємо успіхів!Освіта


Освіта — колиска! В колисці — дитина!
Чиновників добрих зібралась родина —
Колишуть, не можуть спокійно дихнути...
Старається кожен — від себе штовхнути!
Та так розгойдали — колиска літає!
І часом з колиски — дитя випадає...
Усі наполохані, всяк норовить
Вину всю на меншого рангом звалить...
Нелегка дісталась колисочці доля,
Та зверху над нею висить парасоля.
Від зливи і спеки її захищає,
Накази, як манну небесну, спускає...
А бурі житейські розбурхують море,
Трапляється часом з колискою горе:
То вітер колисочку перекидає,
А то парасолю назад вивертає...
Як трапиться часом затишна хвилина,
Тоді у колисці радіє дитина...   
                      Надія Красоткіна