20 листопада 2014

Тестування ЗНО онлайн!

Сайт zno.osvita.ua, що надає можливість проходження тестів ЗНО онлайн та підготовки майбутніх абітурієнтів для проходження зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році, створений провідним українським освітнім інтернет-ресурсом Освіта.ua.
На сайті «ЗНО онлайн» розміщені тести,

що складали абітурієнти під час зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2014 років, а також варіанти тестів, що пропонувались вступникам до вищих навчальних закладів України під час пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2010-2014 років.

Спосіб виконання всіх тестових завдань у запропонованих на цьому сайті тестах максимально наближений до реальних тестів, а форма надання відповіді відповідає виду, що пропонується абітурієнтам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.

Після виконання тестових завдань кожного тесту надаються правильні відповіді на всі завдання та розраховується результат у тестових та рейтингових балах, також визначається час, витрачений на виконання тесту.

Для кожного окремого предмету ви можете також відкрити повний список всіх наявних тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання. У цьому варіанті проходження ЗНО онлайн ви зможете отримати правильну відповідь на кожне завдання відразу після його виконання.

Скористатися сервісом ЗНО онлайн ви можете за наступним посиланням: http://zno.osvita.ua/


Джерело: http://osvita.ua/

3 коментарі:

 1. Дякую!)
  Можу теж поділитись посиланням на онлайн-тести ЗНО. Ось: http://zno.ua/online-testi-zno.html

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Так, але ці тести є платними.

   Видалити
  2. Хіба? Наче ж тільки питають контактні дані.. Треба буде перевірити..

   Видалити