26 лютого 2015

Переможці премії імені Лесі Українки – 2015

 
Імена переможців урядової премії імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2014 рік визначив у середу голосуванням комітет з присудження премії. Про це повідомив за результатами підрахунку голосів голова Держкомтелерадіо та комітету з присудження премії Олег Наливайко.
  У номінації “Художнє оформлення книжок” найбільше голосів набрало видання “Квітко моя чарівна” в оформленні Яни Кернер-Вернер (видавництво “АВІАЗ”).
  Щодо номінації “Літературні твори”, де три книжки – Павла Куща, Віктора Терена та Марії Морозенко – здобули однакову кількість голосів, вирішальним став, відповідно до положення про премію, голос голови комітету, який віддав його за книжку “Хлопчик з планети “Ч” та Вогняні Пси” Віктора Терена (видавництва “Веселка”, “Навчальна книга – Богдан”).

Загалом до списку включили 40 робіт від 31 номінанта. На здобуття премії висунули дві вистави та два анімаційні фільми для дітей; 26 книг змагалися у номінації літературних творів; 10 творів – у номінації художнього оформлення.


Немає коментарів:

Дописати коментар