18 липня 2016

Просто про складне у посібнику Ольги Уліщенко "Мова чудова"

   Удосконалювати українську мову тепер можна буде за допомогою нового видання “Мова чудова”, де складні випадки та корисні вислови розбирають простими словами.
   Видання “Мова чудова” Ольги Уліщенко, що вийшло у видавництві Vivat –скарбничка української лексики. Це довідник, який демонструє розмаїття та велич української мови. Посібник рекомендований для
використання в навчально-виховному процесі.
   Видання “Мова чудова” призначене всім українцям — і школярам, і дорослим, — котрі пишаються державною мовою і прагнуть говорити й писати грамотно. Довідник знайомить читача з синонімами, омонімами, паронімами, антонімами, що охоплюють усі частини мови. У кожному розділі доступно й наочно, за допомогою роз’яснень та ілюстрацій, подається правильне вживання лексем, у яких носії мови найчастіше роблять помилки. Усі вони супроводжуються прикладами. Родзинками видання є рубрики: “Антисуржикові сторінки”, “Цікаві факти”, “Швидка допомога” тощо.
   Автор довідника “Мова чудова” — досвідчена редакторка, перекладачка та упорядник українських словників Ольга Миколаївна Уліщенко. У її творчому доробку “Словник труднощів української мови”, “Український орфографічний словник”, “Новітній російсько-український словник”, “Російсько-український та українсько-російський словник”, “Російсько-український і українсько-російський тлумачний словник”, а ще чимало відредагованих словників, таких як “Російсько-український словник сталих виразів” Івана Виргана та Марії Пилинсько, “Криміналістика: словник термінів” тощо. Усі вони виходили в різні роки і в різних видавництвах, деякі з них – за редакцією знаних мовознавців або у співавторстві з ними.
Читати фрагмент книги тут
ДжерелоНемає коментарів:

Дописати коментар