23 травня 2017

ЗНО-2017

 
 Сьогодні, 23 травня, було проведено зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, результати якого зараховуватимуться як державна підсумкова атестація шкільного курсу з української мови, а також як вступний тест для бажаючих вступати до вищих навчальних закладів у цьому році.
   Максимальна кількість тестових балів за виконання частини тесту «Українська мова» дорівнює 68 тестовим балам.
Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з української мови і літератури, дорівнює 104 балам.
   Із завданнями сертифікаційної роботи з української мови і літератури можна ознайомитися тут
Правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи тут

Увага! Завдання № 42 тесту ЗНО з української мови і літератури не має однієї однозначно правильної відповіді. Про це йдеться у висновках предметних фахових комісій УЦОЯО за результатами розгляду завдань тесту.

Зокрема, в Українському центрі оцінювання якості освіти повідомили, що у зв’язку з цим, усі варіанти відповідей вважатимуться правильними, а учасникам тестування за виконання цього завдання буде нараховано по 1 балу.

   Таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до 12 балів з української мови та таблиця переведення тестових балів з української мови і літератури у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів будуть опубліковані за підсумками засідання експертної комісії з питань визначення результатів ЗНО, що відбудеться 14 червняОфіційне оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться не пізніше 15 червня.
Джерело: http://osvita.ua/

Немає коментарів:

Дописати коментар